Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Always-on USB

Hola, jak zapnu always on USB? Otázky typu "máš tam žlutý USB" prosím stranou. Nemůžu to najít v napájení, kde mi říkal známej, co má stejnej notebook, že to má. Do biosu nevím, jak se dostanu - skrz fast boot (5 vteřin do win). Lenovo Y500, Win . Díky

Co presne myslis tym always on USB? V jakom napajani si to hladal a preco? Ked uz tak v spravci zariadeni u usb root hubu pravy klik vlastnosti. Ale najskor to bude v BIOSe. Alebo v specialnej utilite od lenova vo Win sa to moze dat prenastavit tiez.

Kde presne si to hladal? On trebars myslel nejake nastavenia Lenovo Power managera, a ne tie vo Windows. Vo windows take nieco totiz snad ani byt nemoze, ptz to Windows nema jak ovplyvnit (ale je mozne ze MS pridal do novej ACPI specifikacie nejaku super novu kravinu o ktorej este neviem. Ale hladal by som to hlavne v nejakom programe od Lenovo)

Si si isty ze to je spravny program? :) Ja neviem nemam uz davno ziadne lenovo.
Skus vsetky USB porty. A skus stiahnut ten power manager z webu lenovo a preinstalit.

P.S. to nastavenie by som cakal asi v nastaveni planu napajania, skus preistotu pozret aj vo Windows, v dettailnych nastaveniach planu rovnovaha, rozklikaj uplne vsetky +, cely ten strom

Tak mám novinky.
Když se počítač vypne, to always on USB se sepne až po pár vteřinách, několikrát po sobě se připojí a odpojí (možno pozorovat třeba na telefonu).
Chci to kvůli nabíjení bezdrátové myši (Razer Mamba 4G). Má podsvětlený dok. Po vypnutí pc se to s tím chvíli pere, ale po 20 vteřinách začne nabíjet. Dok se ovšem nerozsvítí. Co si o tom mám myslet?

Tak přes noc se myš dobila. Nevadí to něčemu? Nabíječku, jako že bych to vždycky večer vypojil z pc a zapojil do sítě? To asi nehrozí, na to jsem děsně línej. Je to v záruce, jestli se to takhle nemá chovat, vyreklamuju to. Ptám se, co si o tom mám myslet kvůli tomu, jestli to náhodou nedává nižší výkon v režimu toho vypnutého pc.