Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto čo sú IFO...VRO...DVD RAM?

DVD RAM sú len špeciálne DVD RAM, alebo sa dá aj na klasické DVD v počítači napáliť "formát" RAM? Co je VR Video? a súbory s koncovkami...-.IFO ......-.VRO. Existuje nejaký free program ktory ich konvertuje do klasického počítačom a inými DVD prehrávačmi precitatelneho formátu?

DVD RAM je format a zpusob zapisu. Musi to umoznovat mechanika a musis mit na to i media.
Je to podobne, jako bys chtel do vypalovaci CD mechaniky strcit zapisovatelne DVD a chtit po mechanice, aby to zapsala.

Souboy IFO, VOB apod. jsou soubory formatu Video DVD. Jsou to subory, ktere jsou i na nomalnim lisovanem video DVD, takze je precte libvolny DVD prehravac. Jen je nesmis kopirovat jako "subory", ale zvolit si ve vypalovacce DVD Video.

Don't waste your money on that GreatVideo garbage.

I have found a very easy and very simply way to extrac the VOB files out of the VRO file.

Here is the layout and instructions:

1. A .VRO file contains several VOB files which contain all the information recorded.

2. Those VOB files are standard DVD VOB files in MPEG-2 format, and may be editing normally.

INTRUCTIONS:

Analyze the VRO file and extract them directly from the DVD-RAM disc in your DVD-RAM pc drive using "VOBtool 0.93 from Dracore"

NOTE: DO NOT COPY THE .VRO FILE TO YOUR HARD DRIVE, KEEP IT ON THE DVD-DISC, AND EXTRACT THE VOBs DIRECTLY FROM THERE (otherwise it will corrupt).

edit: ten vobtool je třeba zde: http://mvb.saic.com/freeware/vmslt99b/net/vobtool.z ip

edit2: vypadá to, že se to přetavilo: download.html