Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladač zobrazení přestal odpovídat a byl obnoven

Zdravím Vás, vždy po zapnutí PC nebo restartu atd. si chci třeba zapnouot internet nebo kouknout na STEAM tak mi zamrzne PC a zčerná obrazovka a pak mi to vyhodí hlýšku "Ovladač zobrazení přestal odpovídat a byl obnoven" a jede zase vše tak jak má. I hry no všechno. Nevíte co s tím? Stáhl jsem si i nové ovladače a dělá to pořád. Budu rád za každé info. Díky

Sorry, Mainboard: ASUS Rampage II Extreme , CPU: Intel Core i7-990X @ 3.46GHz, RAM: OCZ Gold 12GB (6x2GB) DDR3 1333, GPU: GIGABYTE HD7970 Ultra Durable 3GB, PWRS: OCZ ZX Series 1250W , OS: Win7 64bit,COOLER: Noctua NH-D14, CASE: AeroCool Xpredator Evil Black , HDD: Crucial m4 - 128GB, 2x WD Caviar Black EX - 500GB