Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zostava do 25000kc/1000 euro

Zdravim.
Chcel by som vas poprosit o navrnutie zostavy do 1000eur (25000kc.
Sucastou bude OS a zlozenie avsak bez monitoru. Ide o pocitac urceny predovsetkym na hry.
Precital som na fore co sa dalo, ale nenasiel som tuto cenovu hranicu.. Teda myslim akualnu.
Som v podstate lajk a rad si necham poradit. Dakujem za vas cas.

Hmm Dakujem.
Zaujimaju este 2 veci: Ak by bola zostva v rezii grafiky od Nvidie a v obdobnej cene, ci by bol vykon vyssi v pripade Radenu Vami navrhnutej zostavy.
A po druhe by ma zaujimal navrh o stupienok vyssi.Povedzme o cca 2500kc/100e. Respektive ci by tato mensia dotacia vedela spravit vyraznesi rozdiel vo vykone. Dakujem

VelociRaptor by byl použit jako OS disk a pro hry co mají frčet. Je sice pomalejší než SSD, ale rychlejší než obyčejný disk, je spolehlivý, rychlý a má 5 letou záruku.
Povinný není, ale je lepší, než investovat do procesoru, který je už teď naprosto dostatečný na všechny existující a budoucí hry.

Postavil bych to spíš na novější platformě a s obyčejnějším zdrojem (ale gold).. Výkonově to vyjde nastejno, ale bude snažší v budoucnu upgradovat (neříkám, že zaručeně, ale rozhodně je tu větší pravděpodobnost, že vyjdou nové cpu do sc. 1150 než 1155)
http://www.czc.cz/intel-core-i5-4440/135657/produk t
http://www.czc.cz/msi-b85-g43-intel-b85/130608/pro dukt
http://www.czc.cz/zdroj-seasonic-ssp-550rt-80-gold -550w/118315/produkt

Vcera som sa do noci vrtal v kartach a vraj uvodna varka mala chybu v BIOSe tak stiahli celu varku(resp nedostala sa do obchodov. ka preto to vakum(ale to som cital niekde na fore).
Inak prave to hadzem do alfacompu viem ze vozia ale maju tam nejaky preklep v cene dovozu vratane poplatku za pladu v eurach..(129999kc je dostD) Musim poziriet ci Alza sklada pc... Alzu som neriesil len koli osobnej averzii. Ale ta pojde bokom.

Maju tam vsetko az na tu kartu a Velociraptor.. (vlastne na kartu primaju predobjednavky).
Velocitaptor je tam nedostupny ale maju crucial-m4-128gb-d238304.htm cim som na cca.1011e bez zlozenia (amaju tam nejaku zvlastnu hodinovu tarifkaciu ..nejaky tachometer prace..
Aby som to zhrnul.
V oboch obchodoch treba cakat na tu kartu. Ani v jednom nemaju WD VelociRaptor BH - 250GB. A v www.qcomp.sk by tam boli ine ramky(ale 1.5V),iny chladic a iny HDD.
Urcite pojdem podla navrhu. Len ma zujima ci ist do krucialu alebu do Velociraptora..?

V Alze vyjde skladanie cca 2000Kc pochopil som spravne?