Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Miniaturny mobil?

Dnes som po dlhsom case zas telefonoval s tehlou, pripadal som si jak dement. Ma niekto nejaky napad na miniaturny modernejsi mobil? Skusenosti? Idealne keby mal tak 3cm x 5cm ale moze byt aj trochu vacsi :D
Vdaka za kazdu skusenost ;)

To uz predsa mam. To zacne drncat a po tom cmaras prstom jak pako cez celu obrazovku, a potom ked sa ti podari puzzle kravinu strcit do spravneho otvoru a volajuci este za ten cas co sa triafas nezlozil tak do toho mozes nieco kricat :) (mam este staru nokiu s tlacitkami a tam mozem dvihnut hovor naslepo, asi tehlu zahodim a budem pouzivat staru nokiu :)

Ne fakt, neni nieco fakt male a tenke dotykove? S tym triafanim puzzle som si len robil srandu :)

Pozeram napr. http://www.amazon.de/tag/mini%20handy/products#pag e=1:sort=relevant tam je vsetko od nejakeho simvalley, jeden hyundai (uff), nikto take daco este nemal, nevidel?

Napr. daco take, http://www.amazon.de/Neonode-N2-black/dp/B00190XD1 I/ref=tag_stp_s2_edpp_url ale vsetko tam je teraz ze neni dostupne, neexistuje nic, nikto nevie?