Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Domovská stránka

Prosím o radu, připojení mám LAN, takže když zapnu PC automaticky mne to připojí na net. Ale nezobrazí se mi žádná domovská stránka. V nastavení mám Atlas.cz. Chtěl bych aby se mi automaticky objevil prohlížeč Mozilla Firefox/hlavní stránka/. Jde toto nějak nastavit?Předem díky za rady, Vlada

ano, zástupce mám v panelu rychlého spuštění a druhá odpověd je ano.Hledal jsem někde nastavení přímo toho prohlížeče, ale nějak to nemohu najít.Stránku na kterou jsi mne odkázal jsem pročetl ale nechci nic stahovat. Udělal jsem to již předevčírem a měl jsem problém se záložkami/psal jsem také do poradny/. Pomohlo až odinstalování nově staženého Firefoxu a nainst. starší verze kterou jsem měl v zálohách.Jde mi jen o to, když zapnu počítač a dojde k připojení k síti, aby mi naběhla startovní stránkaFirefoxu.

perfektní, přesně tohle chci a to je právě to. Já nevím jak to zadat aby po spuštění došlo k automatickému otevření Firefoxu, nepotřebuji tam žádnou stránku. Na firefoxu mám záložky a s neho pak jedu dle záložek.Stačí mi startovní stránka firefoxu, díky všem za rady.