Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaké aplikace nesmí chybět ve vašem androidu?

Kdysi tu bylo vlákno, kde se doporučovaly různé appky pro drojdí telefony. Včera jsem si jednoho robůtka přinesl domů a tak ho teď různě trápím a zajímá mě, co jste si kde zajímavého stáhli vy.

Nejvíc mě teď trápí nějaký kecálek, zkoušel jsem IM+, ale to je nepoužitelné. Slick, který byl můj oblíbenec na symbianu na android není...

Uvítám samozřejmě i tipy na pařby na cestování městskou.

Dík :)

zkusim jich par vypsat :-)

Xabber (jestli je tam facebook chat nevim, ja pouzivam Google Talk, Jabber a MSN)

CSipSimple - VOIP volani
Dolphin - browser
Teamviewer
PDAnet+ - sdileni pripojeni internetu na notas
Gmail
Outlook.com
Runkeeper - zaznam trasy
Locus - navigace
Navigator - navigace
Mapy.cz
StopWatch - stopky
GPS Status
Kompas
MX Player - video player
Folder Player - audio player
QuickPicture - prohlizec fotek
Photo Editor
Camera360 - fotak, ktery ma nektere volby, ktere muj defaultni nema
Financisto - sprava financi
FIO banka
mBank CZ
KingsoftOffice
Jota+ - poznamky
ColorNote - poznamky (perfektni widget)
Out of Milk - nakupni seznam online
Jorte - kalendar
Keep - poznamky na Google (ofiko aplikace)
Adobe Reader
Cool Reader - nejlepsi ctecka
Droidwall - firewall pro odchozi 3G a Wifi
SiMi Folder - slozky na plose
AdAway - zamezeni reklamy (funguje castecne, neni na Play)
Anysoft Keyboard
ES Task Manager (procesy, sprava po spusteni, ...)
Smart Cleaner
Ultimate Backup Light
Blacklist Plus (cerna listina tel. cisel, proste se mi nedovolaj)
Call Confirm (potvrzeni hovoru mimo seznam kontaktu v telefonu)
InformMe (posle mi email z meho Google uctu na email, na kterem jsem neustale, kdyz mam zmeskane volani, umi taky preposilat SMS)
In-pocasi
Aladin
Meteor
Calculator MobiCalc
ZDclock - nejlepsi budik
Odorik callback
Dialer One - prehlednejsi telefonni aplikace
Free SMS Sender
SMS Popup
ES File Explorer - pruzkumnik
Total Commander
Wuala - pristup na cloud uloziste Wuala, sice jen 1GB zdarma, ale dobre zabezpecene, pouzivam na dokumenty)
Google Disk
ZArchiver - rozpakova a pakovac ZIP

Tank Hero
YooNinja Free
Angry Birds
Cloudy
Drop
infeCCt Free
Piskvorky
Math Maniak

Díky za tipy, projdu to:)¨

Ještě dotaz k samotnému androidu, mám tušáka, že se mi všechny aplikace instalují do paměti telefonu, jde to nastavit aby se instalovaly na SD kartu?
Jdu teda googlit, ale kdyby se to někomu chtělo vysvětlit, budu rád:)

Domníval jsem se, že to najdu v nastevení/správa aplikací a zde že budu mít možnost jednotlivé aplikace přesunout na SD kartu, ale to se mi nedaří, resp tam nenacházím tuto možnost...

Ted si uvedomuju, na nektere aplikace AdAway, Droidwall, ... je treba root. Ja ho beru za samozrejmost, ale kazdy ho na founu mit nemusi.

Link2SD, ZDbox a mnoho jinych. Opravdu to nejde presouvat pres spravu aplikaci?

Co mas za smartphone, ze se ti to v dnesni dobe nevejde na interni pamet? Ten Link2SD umi vytvrit na SD karte oddil s falesnou interni pameti, abys neprisel o moznost odhodit na plochu widgety, to totiz po presunu aplikace na SD kartu obvykle nejde. Pouzival jsem to na ZTE Blade. (root je ale v takovem pripade nutnost)

Já se k rootu zatím nedostal, ale chce ho po mě i total commander, tak do toho asi půjdu. Jen se bojím, že tím přijdu o záruku, tak nevim...

Mám Huawei G510, je tam 4 giga paměti, ale reálně je k dispozici jen asi giga a půl. Takže tam prdneš Dead trigger 2, simpsonovy a dalších pár appek a máš giga v prd...vyplácané. Tak proto se ptám, jestli by ty větší věci nešly přesunout, mno..

je k tomu ftp plugin, nepouzivam, hladaj v store. TC umoznuje aj nadefinovat si akykolvek prikaz na novy button, takze ak na to je nejaky linux prikaz mozes skusit ci nahodou nefunguje, neviem zhlavy :) Ak ne tak plugin.
sel pouzijes ked chces vybrat polozky, co logicky sa robi blbo ked si na hlavnom screene v ktorom je network aj vsetko (chces deletnut network alebo preco to chces oznacovat? :)