Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pomalý pc,nejde nic stahovat ani instalovat,

Dobrý den.Může mi prosím Vás někdo poradit?Už jsem zoufalá a nevím si rady.Můj počítač je den ode dne pomalejší.Nemůžu nic stahovat,protože nikdy se nezdaří instalace.Mám třeba AVG a chtěla jsem si dát Avast.Ale avast mi šel stáhnout normálně,jenom po otevření a instalace do PC se to nezdařilo.Stahuji třeba film z ulož to a po chvilce mi to napíše chyba sítě a nebo se to stáhne tak rychle,že to ani nejde spustit protože je soubor poškozen.Nikdy jsem takový problém neměla.Nemůžu spouštět ani videa on-line.Prostě se to sekne a já s tím nehnu.Máte pro mě nějakou radu?Moc děkuji za ochotu.Jana

Nemůžu nic stahovat,protože nikdy se nezdaří instalace

Milá Jano, není ti pomoci, moc toho stahuješ, moc toho instaluješ, je hodne klukú co to takto praktikují, no vedí potom co s tím, čistá instalace WIN. Mají v tom velikou praxi, je bežné že Win, instalují každý mesíc, dva.

Na chvíli se vybodni na ulož.to a si najdi kluka co instaluje Win kačdý mesíc, dva. Jednu instalaci zvládne levou zadní, co by pro Tebe neudelal.

Milá Jano ak jsi kluk, nehledej kluka ale kamaráda ... :puff:

Asi by bylo nejlepší, kdyby sis k tomu přizvala někoho, kdo tomu rozumí, takhle na dálku to bude těžké...
Pro začátek: Start -> Spustit -> MSConfig a povypínej blbosti, co se Ti spouští po startu. Můžeš klidně vypnout vše; pokud Ti něco nebude fungovat, dá se to vždy obnovit zpět.