Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem prihlaseni bez potvrzeni hesla(kere neznam)

jak jiz vypliva z nadpisu,jsem nejspise v haji...

takze prosim,poradte mi co mam delat.kdyz mam WinXP professional.mam uzivatele,kery je zaheslovan neznamim heslem.Je nejaka zachrana?? pomoci admina to zjevne nejde,je tez zaheslovan nejspise uz od zacatku.neznate nekdo heslo do admina?nebo jak se mohu prihlasit diky-.

Pokud neznas heslo do Windows tak se standardnimi prostredky neprihlasis.
Jaky mas duvod, aby ses do pocitace "lamal" ?
Tobe se Windows automaticky prihlasuji ? Pak je tvuj ucet bud bez hesla nebo "nekdo" nastavil automaticke prihlasovani s heslem.
Pokud opravdu potrebujes heslo znat (nevim k cemu v tomto pripade), ak ti je sdeli ten, ktery to pihlasovani nastavoval.

Vieme, ale kedze nepises kam to potrebujes tak IMHO sa snazis obist existujuceho administratora (ze by v skole?) a to ti tu radit urcite nebudem.
P.S. napisat to tak aby si to pochopil je IMHO dost tazke, a heslo sa da v podstate "len" resetnut, zistit len velmi tazko (alebo za urcitych okolnosti nijako).
Pouzi www.google.com, urcite najdes co potrebujes.