Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc s excelem

Zdravim, potřebuji takovou radu ohledně excelu.
Zkopíroval jsem různé výsledky z livescore.cz ale excel mi kurzy zobrazil římskými čísly a když to rozkliknu tak je to napsáno jako datum.
Potřeboval bych to udělat aby se to zobrazilo normálně ty kurzy (1,38 1,89 2,57 atd.)
Díky za odpověď.

Jde ale nikde sem tam nenašel žádný vhodný tak aby to ukazovalo správně
Nebo jestli se to dá nějak vypnout aby to rovnou psalo tak jak to má bejt a ne datum.. to nevim
Mám to v angličtině takže to je trochu těžší :D