Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Externí HDD a jeho formát

Dobrý den, už sem zde jednou psal ohledně formátování ale naskytl se další problém. Naformátoval sem si HDD, abych na něj mohl vkládat velké soubory (10-15GB). Harddisk byl zakoupen kvuli televizi, přes kterou by se filmy přehrávali. Jenže nastal problém v tom, že kdybych chtěl nahrávat z televize do HDD, tak je potřeba ho přeformátovat do formátu, který televize chce. To jsem tedy udělal, jenže nyní se mi HDD neoběví, když ho zase připojím k počítači. Neboli oběví ale pouze v ovládacích panelech, v tento počítač nic není a nelze na něj nic vkládat. Ptám se tedy, zda je nějaká možnost, aby mohl být disk používán jako úložiště filmů a také jako úložiště pro nahrávání z televize? Děkuji a omlouvám se, že jsem se tak rozepsal :D

V té papírové věci, co jste s velmi vysokou pravděpodobností vyhodil do koše, psali, že disk si televize naformátuje (pochopitelně celý, bez ohledu na stávající oddíly a pochopitelně data) a pak přístup na něj bude možný jen a pouze na té televizi a jen a pouze, pokud nebude po té akci uvedena do továrního nastavení, kde se ztratí všechny volby.