Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CPU 100 %

Zdravím,

už dlhšie mám problém s vyťažením cpu na 100% aj pre nečinnostiach, pri zapnutí ntb teplota stúpne aj na 80%. Hocikedy sa vypne, keď ho zapnem tak mi vypíše že je iba uzamknutý a pokračujem ďalej. Ešte pred mesiacom mi šiel v pohode, no teraz sa všetko seká youtube, prehliadač, dokonca aj staré hry z pred 6 rokov, ktoré mi šli plynule...

Notebook HP ProBook 4530s
AMD Radeon HD 7470M
Intel(R)HD Graphics Family
Intel(R) Pentium(R) CPU B940 @ 2.00 GHz 2.00 GHz
4GB Ram

Priložil by som aj obrázok ale neviem ako.. na image hosting mi ešte neprišiel mail a tu neviem.

Neviem či som zrobil dobre, ale odstránil som pred chvíľou ten proces cez správcu úloh, na 20s mi zamrzol ntb, a u nortonu sa mi objavil výkričník, že mám niečo Fixnúť... tak som nato klikol... a teraz pozerám teplota max 25 stupňov pri činnosti... takisto my ide bezproblémovo mozilla, na youtube sa nesekajú videá, môže to byť vyriešené?

To uvidis az po restarte Windows. A hlasky zasadne necitaj, ale povazuj ich za nejaku zahmlenu bublinu na ktoru sa ma kliknut a na ten text v nej sa nesmies pozret lebo by explodoval vesmir.
Vseobecne, odstranenie procesu v sprave procesov nezmaze ziaden vir (ale neviem co ti tam pisal ten norton)