Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chyba?

ahoj, před týdnem jsem tu řešil opětovné sekání pc, chtěl bych všem poděkovat za typy a rady nakonec to vyřešila koupě nového hdd, ale mám tušení že není vše ok, jede dobře to ano ale po otevření správce uloh me zaujal jeden proces a to schost.exe spouštěný systémém, kdyz je zaple pouze pc nic nedelam bezi pouze avast a system je dva dny stary tak má využití paměti okolo 60 000kb je to normální? kdyz zacnu instalovat hru je to třeba 130 000kb

Trocha nechapem:
1. kupil si PC s RAM xy GiB a nechces aby sa pouzivala?
2. nainstaloval si si Avast a nechces aby pracoval?

Add 1) RAM je najrychlejsie medium na spracovanie dat. Len velmi zly OS nevie spravne vyuzivat RAM. Ked chces aby OS swapoval na disk (diamentalne pomalsi) a nevyuzival rychlu RAM, tak ides "proti sebe".

Add 2) Ked chces aby Ti nejaky (Anti) program chranil Tvoj PC, tak musis obetovat cast vykonu PC na jeho cinnost.
Ja trvam na tom, ze pocitacovy vykon, ktory som si kupil chcem vyuzivat ja a nie Antivirove spolocnosti (snad, ked mi budu platit), ale to je vec nazoru.