Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem z ex hdd

Zdravim mam externy disk WD no naposledy som nan skopiroval film ktori uz nechcem z pocitaca som ho odstranil no problem je v tom ze ked pripojim disk k panasonic smart tv tak sa tam film objavi v novej zlozke pod nazvom s-1-5-21.... po otvoreni $115z2ax..a film normalne prehrava no v pc mi film ani zlozku uz nezobrazuje no v tv stale po pripojeni disku je ako je to mozne a ako ju odstranit z tv??? dakujem za odpoved a za pravopis sa ospravedlnujem!:-):-)

"no v pc mi film ani zlozku uz nezobrazuje no v tv stale po pripojeni disku je ako je to mozne a ako ju odstranit z tv???"

Takže film na disku je, v pc se nezobrazuje, zobrazuje se pouze když disk připojíš k televizi?
A ty bys ho chtěl s toho disku smazat?
Ostatní data, která na tom disku jsou, se v pc zobrazí normálně?