Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Viry,...,

Jak poznám, že se mi počítač nakazil nějakým nežádoucím programem? A co považujete za dostatečnou bezpečnost? Jakého druhu jsou int. stránky na kterých mohu k něčemu přijít?

ak poznám, že se mi počítač nakazil nějakým nežádoucím programem?

Spusť si Správce úloh a klikni na záložku Procesy. Pokud víš z hlavy alespoň u 90% programů které běží, k čemu přesně slouží, myslím že máš velkou šanci poznat, pokud by běžel nějaký škodlivý proces. V opačném případě si nemyslím že bys měl šanci to poznat, až teprve když by program negativně ovlivňoval operační systém nebo aplikace.

A co považujete za dostatečnou bezpečnost?

Odpovědného uživatele za klávesnicí.

Jakého druhu jsou int. stránky na kterých mohu k něčemu přijít?

Například cracky a p0rno. Stránky jsou připravené, aby v kombinaci s nezabezpečeným (neaktualizovaným) systémem a uživatelem klikajícím na "YES" spustily kód v kontextu práv uživatele.