Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reinstalace WIN 7

Dobrý den, obracím se na vás s menší prosbou. Rozhodl jsem se přeinstalovat operační systém na svém notebooku. Bohužel z jistých důvodů nefunguje mechanika. Dříve jsem instalaci prováděl tak, že jsem vyjmul Harddisk ze svého počítače, připravil instalaci na počítači jiném, poté zpět vložil HDD do svého notebooku a tam instalaci dokončil. Jsem teď ovšem na kolejích a tato alternativa tu teď bohužel není. Chtěl bych se zeptat, jak probíhá postup při alternativě bootování z USB. Stačí když překopíruju data instalace Windows na libovolný flashdisk/ externí harddisk, nebo jsou potřeba ještě jisté dílčí kroky? Mám na mysli, zda je potřeba aby byl USB device například naformátován na specifický oddíl.

Je vůbec možné JEN zkopírovat instalačku WINDOWS na USB device a počítat s bezproblémovou instalací? (Samozřejmě s nastaveným bootováním z USB device v BIOSu)

Děkuji za odpověď.

Jestli by to šlo přes Deamon Tools opravdu netuším. Raději bych to udělal přes Magic ISO + k tomu musíš mít Magic Disk
Postup:
Nainstaluj Magic iso (Jednoduše dávej next next:D ) Toolbary nevadí když budeš mít reinstalovaný systém.
Poté nainstaluj Magic Disk ale tam už opravdu čti ! Bude se tě to ptát jestli chceš nainstalovat ovladače, tam dej ano ! Je to v červeném rámečku a kvůli tomu někteří dají Neinstalovat.
Poté zapni Magic ISO bude se tě to ptát jestli chceš koupit plnou verzi (nemusíš) dej Try it.Po zapnutí Magic ISO nahoře klikni na tools potom VirtualCD/DVD-ROM a potom na to F:C:/ (můžeš tam mít G i H. Nakonec klikni Mount a najdi v PC Windows 7 ISO (Stažený soubor)[tools.png]
Nyní můžeš začít s Instalací :)
Pokud by sis nevěděl rady, můžu ti část udělat přes Team Wiever.
Snad jsem poradil, s pozdravem Gepetak.