Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aplikace WINPUP.EXE vygenerovala výjimku c0000005 na adrese 0031EA78

Informace o havárii aplikace Windows Watson
Datum - Čas Popis
16. listopadu 2006 Aplikace C:\Documents and Settings\Lukáš\Plocha\etka\etka\SKO_PROG.W95\WINPU P.EXE vygenerovala aplikační chybu. K chybě došlo dne 16. 11. 2006 v 12:53:12,562 Vygenerovaná výjimka: c0000005 na adrese 0031EA78 (NDRES!RES_DefSetNfyProc)

Mám operační systém WIN XP.

Nevíte co stím děkuji.

[mod]Opravdu originální titulek dotazu: "od této doby to blbne".
Četl jsi toto? http://pc.poradna.net/question/view/47751-nez-poloz ite-dotaz
(host)[/mod]

Nemůže škodit to WMOUSE?
Protože jeden z problémů je že nejde pravé tlačítko myši, ale pouze pod WIN jinde chodí, jako druha závada je že z nabídky start zmizela ikonka obrázky a dále např. v prohlížeči explo. zmizela lišta adresa.
Nic nejde obnovit, ale počítač pracuje na tyto zatím tři zjištěné závady perfektně, takže vir nebo něco podobného asi není.
WINDOWS mně před tou instalací varoval a já jsem neuposlechl.

A nie je to nahodou program pre Windows95? :-) (sudim podla adresara "SKO_PROG.W95") Ten ti na XP fungovat nemusi. Pozri sa tam odkial si to tahal ze ako sa to ma spustat apod.

P.S. Mas ten PC pripojeny k internetu? Ptz. winpup.exe moze byt adware http://www.symantec.com/security_response/writeup.j sp?docid=2003-092411-2818-99&tabid=2
a chce ti otvorit zopar internetovych okien s nejakou reklamou apod :-) a ked nenajde internet tak mozno aplikacia skape :-) Pouzi nejaky antivirak ci to je on alebo nie.

Už nevím co s tím tak budu muset teď jsem ještě stáhnul SPY SWEEPER tak to projíždí a pak uvidím.
Data zálohuji, ale než nastavím kameru ,foťák, tisk, oblíbené položky net, nastavení netu apod. aj.

Na starém počítači jsem to dělal, ale na tomto novém jsem zapomněl udělat bod obnovení. Mám ho teprve dva měsíce a konečně jsem ho doladil a fungoval jak má a teď tohle. Vůbec se mně do toho vůbec nechce.
Jak se to vůbec dělá tam dám cd WIN a ono to bude nějak reinstalovat?