Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc se skříní, Hardwarem | Modrá smrt

Dobrý den, potřeboval bych vyčistit pc a vyměnit nějaký ten hardware, ale nemohu se dostat do skříně, nejde mi sundat ani jedna z bočních stran. Nechci dávat PC do opravárny, protože s ním mám blbé zkušenosti. Také bych potřeboval pomoct s "Modrou smrtí" pořád mi to háže errory týkající se hardwaru, do kterého se nedostanu.
Kdyžtak mě kontaktujte na Gmail: JerkinsLikeVideos@Gmail.com | Skype : JerKy_Cz<3
Předem děkuji. :)

I to je možné, ale fakt nevím, donesla to ségra, protože to chtěla pro někoho zprovoznit na internet. Nebo to možná někdo zanýtoval schválně, čert ví. Já to tehdy neřešil, i když jsem to viděl prvně, odvrtal jsem a do skříně jsem se v pohodě dostal.