Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pád Windows

prosím o radu,přeinstaluji notebook a vše běží jak má,ale cca za 2-3 dny naskočí modré okno s hláškou memory dump.. je to jen na chvilku,takže nevím co vše je tam napsané. Potom už notebook nenaběhne,páč se vždy spustí nástroj pro obnovu,ale nedokáže nikdy problém vyřešit. Jediný způsob je znovu přinstalovat a pak zase pár dní běží

modré okno s hláškou memory dump.. je to jen na chvilku,takže nevím co vše je tam napsané

jestli ještě windows fungují, v prohlížeči událostí - systém: najít pád windows.
bohužel jsem nenašel uživatele win7, který by se v prohlížeči událostí vyznal. spusť si nirsoft bsod viewer - hledej sloupec caused by driver.
nebo až to nepoběží, tak ten shit reklamuj.