Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Win 7 a HRY

zdar všem, tak vir v jednom počítači řešim, a v druhém chci poradit, Mám počítač kde jsem měl XP, taky jsem ho koupil s win Xp jenže pak jsem koupil flashku 256 Gb a chtěla jinej formát který xp nepodporovali, tak jsem to přeinstaloval klasickou instalaci na win 7, zvuk jde, obraz jde suprově, filmy, hudba, programy, všechno jde suprově, ale prostě nevim proč nejdou mě na tom hry, pouze 2 a to stronghold crusader a age of empires 2... ostatní hry nefungujou jako například sid meiers reynoalds, warcraft3, cod 2 a 4 a san andreas a 4, zkoušel jsem i real war, mafii 1, emperor: batlle for dune, a atd... a prostě absoultne to nefunguje!!! u neklterých her mám černou obrazovku, slyšim zvuk v menu po naběhnutí, ale tmavá obrazovka a když klikám tak to podle zvuku to asi nereaguje, pak u nekterých her mě to dělá to že to rádoby naskočí a po chvilce to napíše program přestal pracovat a u některých her mě to hodí ikonu na lištu, na kurosru mám nahrávání a čekám třeba 10 a nic a musim to vypnout přes psprávce úloh, chci poradit jak tenhle problém vyřešit, zkoušel jsem i tisíce rad na netu a nic

jak řikám někde v pc se vyznám a někde ne, boužel pro mě mám doma 3 pc a potřeboval bych profesionála kterej mě to dá dohromady, jenže boužel prachy nemám, nedávno jsem se boužel hlásil znova na pracák a dělám tak nějak co umim stima počítačema, na jednom boužel mě nejdou hry, a na druhém jsem boužel včera chytil virus, tak bych byl rád kdyby mě někdo začal radit a ne provokovat

nějak si to opravuju u jednoho asi 2 měsíce a stim virem od včerejška, a jinak na druhou stranu zatim si mě neporadil nic co by mě konečně pomohl, a jenom se ptáš co vim a nevim, kdybych to věděl tak se tak blbě neptám, tak bud začni prosim radit, nebo ty stránky se můžou zrušit

Já chci už konečně poradit, rozhjebat chod počítačů a ne tu ztrávit život

tak jediný co tu mám když dám grafické adaptéry -> standartní frafický adaptér s rozlišenim vga a to rozkliknu

tam mm nahoře 4 kolonky a to obecné, ovladač, podrobnosti, prostředky

v obecných mám typ grafické adaptéry

výrobce standatrní zobrazovacích jednotek, umístění sběrnice pci 1, zaříézení 0 a funkce 0

podtim stav zařízení zařízení pracuje správně

sorry ale takovej návod mě je docela k prdu, jinak trošku jsem si s bůh ví čim pohrál a jde více her, začíná se to dělit na půlku co jde a na druhou co mě píše že hra se nemůže najít s direct9.0c nebo co že chce, direct jsem i stáhnul a instaloval, upřímně nevim jak se to instaluje protože to pomě chce vybrat složku, tak jsem jí vybral ale všechny soubory co se tam natáhli jsou v raru a nějak divně se to instalovalo, ale když dám vyhledat ve startu direct tak mě to nějaký directy najde už naistalovaný, tak já ani pořádně nevim co a jak:D

víš já jenom nedostal zatim pořádnou a platnou radu co mám dělat, boužel pro mě IT jsem nedokončil, a s win7 jsem se od čtvrtka seznámil po prvé, na win xp, bych si s instalovánim ovladačů poradil i sám, jako na všem jsem si poradil s win xp doted sám, teda pokud nepřišel zákeřnej vir, a tědko na win 7 si připadám jako kdyby mě bylo 70 a postavily mě popví ke kompu, já nikdy doted neměl ani visty ani nic, tak že boužel tenhle operační systém je promě novinka, sice win xp je to podobný, ale přece jenom xpečka jsou xpečka

víš já jenom nedostal zatim pořádnou a platnou radu co mám dělat

To je tedy drzost. Ale dostal, nevděčný hochu, že jste je nepochopil a neřídil se jimi, to je ovšem jiná. Chyba je jen a pouze na vaší straně!
Identifikace desky bulvami ve vlastní kebuli, třeba... Pardon, pokud jste model Frikulína 21. století, ti mají bulvy na samostatně ovládaných šťopkách...

trošku jsem si s bůh ví čim pohrál

co mě píše že hra se nemůže najít s direct9.0c nebo co že chce

nějak divně se to instalovalo

Vyborny popis problemu, len tak dalej. :beer:

Takze uz vies aku maticnu dosku a graficku kartu mas? Stiahol si spravne ovladace a nainstaloval si ich v spravnom poradi? Nie? Tak to je blbe...

tak ano zkusil jsem ty odkazy cos mě poslal, a u toho
prvního -> jsem stáhnul, zapnul, naskočila mě tabulka maličkatá tabulka s názvem AMD driver autodetect, podtim nápis we were unable to find your product or os, odkliknul jsem jí jediným tlačítkem ok a skočila tam velká tabulka, dole obrázek far cry hry, a nadtim Graphics hardware 0x10De - 0x342 AGP, na pravo akorád operační systém win 7 32-bit a to je tak všechno co tu mám napsaný a můžu kliknout jenom na nějakej speed limit

u druhého mě to pouze načítá a načítá a nic se nezobrazilo

hele ty chytrolýne máš semnou snad nějakej problém??? seš admin pc poradny a seš akorád arogantní kretén co si myslí že počítačům rozumí nejlíp, zatim co jsem koukal podle článků tak kromě buzerace si neporadil ani hovno, tak se laskavě nezapojuj když tomu rozumýš zrovna tak jako každej druhej, měl byses naučit chovat, protože nechápeš že někdo nerozumí počítačům a chce poradit, jestli ti vadí že sem chodí lidi pro rady, tak si to přejmenuj, ale přestan už fnukat jak ti vadí že někdo nerozumý počítačům

Tak to už by stačilo. LOCK. (host)