Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem instalace windows 7,8 i 8,1

Dobrý den, prosim potřebuji pomoc mám nově sestaveny pc parametry:
cpu i5 4670k
zakl.deska gb Z87 HD3
graficka k. asus 760
hdd wd 1TB black edition
sdd kingston ssdnow V300

Můj problem je následovný...Snazim se nainstalovat windows (7 nebo 8) a u vsech mi pise pri vyberu jak ssd tak hdd ze ...system windows nelze na oddil x disku x nainstalovat... a v podrobnostech Systém Windows nelze nainstalovat na tento disk. Je možné, že hardware tohoto počítače nepodporuje spuštění na tomto disku. Zkontrolujte, zda je v nabídce systému BIOS povolen řadič disku.
V biosu mam SATA povoleno a nastaveno v rezimu ahci a dano do sata0 portu...Budu velice rad za jakekoliv napady
Děkuji moc.
Změna kategorie, původně: Software. Windows jsou operační systém, i když nejdou nainstalovat (karel)

Ano instalují v UEFI pres DVD secure Boot jsem vypnul ale nepřišla žádná změna ale presto se mi podařilo nainstalovat ale přišel dalsi problem při práci ve Windows najednou zamrzl a po restaru se v BIOS ukazovalo ze tam není wd HDD ale SDD se ukazovalo a presto nesly nahodit win7 což nechali protože je mám nainstalované na SSD a HDD s tím nemá nic společného si myslím a po další chvily po zapnutí se v BIOSu ukázal a vše makalo jak melo a pak zase zamrznutí Windows restart a zas se neukazoval počkal jsem zapnul a zas tam byl a ještě asi jednou se mi to stalo a pak už po restartu nesly nahodit win7 tak jsem tam ted dal 8.1 a to same ... Prosím o pomoc... Děkuji za každou radu

Nevím zda už jsi to vyřešil, ale stoprocentně bude problém jen v tom, že v biosu nemáš interní hdd na druhém místě, ale třeba až na třetím.... První musí být optická mechanika (pokud instaluješ z disku) a druhý hdd, aby si byl windows schopný při instalaci uložit na hdd svoje data... Jinak ti to bude pořád hlásit to samé... Zdarec.