Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Catalyst nejde spustit.

Zdar přeinstalovalal jsem PC (W7 64 bit) a po nainstalování catalyst nejsou spustit. Zatočí se kolečko a nic se neděje. Ještě se mi to nestalo, tak netuším kde to vázne. Nemůžu tím pádem použít rozlišení 1920x1080, protože mi to udělá černý rámeček kolem celého obrazu. V catalystech to šlo natáhnout.
Použil jsem různé verze catalystů ale dělá to na všech.
Ostatní drivery jsem nainstaloval v pohodě.
ZD: Asus P7P55D LE
Paměti: A-Data X-Series 4GB (kit 2x 2GB) 2000MHz (8GB)
Procesor: Intel Core i5-750 BOX
GK: ASUS EAH5770/2DIS/1GD5 1GB DDR5

Netřeba zoufat. Stáhněte prográmek display driver uninstaller, před tím stáhněte do PC nejnovější graf. ovladače a NET Framework - ten nainstalujte, následně spusťte driver uniinstaller, který vám kompletně vyčistí ovladače , včetně kořenového adresáře. Po skončení čištění se restartuje PC a zobrazení bude v základním modu. Poté nainstalujte ovladače nové, znovu se restartuje počítač a - je hotovo. Catalyst center bude opět funkční. Ověřeno a osobně vyzkoušeno. :-?