Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Microsoft Visual C++ Runtime Library - Průzkumník Windows

Zdravím mám problém byl jsem na počítači(hrál jsem Metin2) a vypnuli u nás asi na 5min. proud,když jsem poté zapnul počítač tak mi vyjede hlášení: “Microsoft Visual C++ Runtime Library" This application has requested the runtime to terminate it in an unusual way. Please contact the application's support team for more information” když dám OK tak hned po tom "Program Průzkumník Windows přestal pracovat" ten se ukončí restartuje se plocha a procesor beží na 100% píše mi to že nemám Antivir přesto že ho mám,některé aplikace nejdou spustit a když ano tak nepracují správně.Nevíte někdo co stím prosím vás ? Thx

ak funguje núdzový režim, Štart - spustiť - cmd enter, chkdsk c: /F enter. Ak nepomôže, vložiť disk do iného PC, urobiť to isté s tým, že namiesto c: bude písmeno, ktoré druhý systém pridelí vloženému disku.

Tak v nouzovém režimu to tu chybu dělá taky,zkusil jsem ten "chkdsk" a asi to žádné chyby nenašlo ale chyba se stále ukazuje.Problém je v tom že na druhém PC nemám volné připojení na HDD(myslím že je to SATA přes ten slabší kabel) takže to vyzkoušet zatím nemohu...Nelze to vyřešit něják jinak? Díky