Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Obnovení vlastní rukou smazaných dat

Pěkný sváteční den,

podařilo se mi dnes nechtěným přetažením zkopírovat ve Win7 HP knihovnu Hudba na plochu (zlobí mi myšidlo a občas kurzor skočí o kus vedle). Chtěl jsem to nechtěné dvojče z plochy odstranit, jenže já vůl kvapil, nepromyslel jsem to a dal jsem jí rovnou odstranit. Najednou se divím, složka Hudba - ta původní, se spravným umístěním mi zmizela také.
I když mám tušení, že jsem na vlastní blbost došel, musim se stejně zeptat pro klid, jestli je nějaká šance s tím něco udělat - vrátit data? Jak existuje ve Win funkce "předchozí verze", ta na tohle asi taky nefunguje že?
Děkuju za pomoc :(

Ne, bohužel. Nikdy jsem neposílal věci do koše, teď na to asi doplácím. Bych se nejradši neviděl... On ten HPčkovský noťas si asi dělá nějaké stínové kopie, na HDD je oddíl RECOVERY, ale pochybuju, že by se z toho dala vytáhnout tahle data..