Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno restart pc pri jakemkoliv videu na internetu

Dobry den,
při přeinstalaci windowsu xp se mi při jakemkoliv přehrávání videi restartuje do 5 sekund pc,a nezáleží na webovým prohlížeči.Před přeinstalací toto nedělalo.Klasické videa avi na pevném disku lze normálně přehrávat.Zasuvnými moduly to nejspíše není,nebot to děla i na exploreru.používám firefox 24.0.Grafické ovladače mám aktualizované.Nevím jestli s tím má něco co do činění plugin-container.exe či ne.Jednou jsem zakázal ve firefoxu veškeré zásuvné moduly a chvíli to běželo a pak zase ne.Pokud zakážu adobe flash player,tak samozřejmě video nepřehraji,pokud ho povolím,nastane ten restart pc.

mě taky dosírá, jak se mi v 75% sekne video na youtube při zapnuté akceleraci. Jenže se to projevuje tak, že na 3s se kousne buď celý prohlížeč nebo tab(chrome) a pak se objeví flash selhal (podle mě došlo k záseku grafické karty). A třeba obstarožní XP na ten zásek reaguje tak, že resetuje celý PC, kdežto nové OS jen problikne obraz (případně na m$ W1ND0W5 se vypne "aero"). Řešení je používat OS pro 21.století.

tak jsem blbec ja,sedim u toho hodiny,ale ze by mi neco neslo,tak jak to vzdy po preinstalaci bezelo bez problemu,preinstalovaval jsem windowsy nekolikrat a nikdy nebyly takove problemy jako ted.novy avast 2014 vas nepusti na internet az pokud v nem zakazete branu firewall,aktualizace mi nejdou stahovat automaticky ani rucne,pokud povolim automaticke stahovani a mam bordel v registrech tak mam zase problem v svchost.exe a ted ty videa na internetu.v zakladni desce to nebylo,ale v uplnem novem ovladaci na grafickou kartu.stejne tomu nerozumim a nikdy asi ani nepochopim jak je mozne ze predtim vse fungovalo a ted az s verzi ovladace 2013,kterou jsem predtim nemel.