Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém se souborem "s názvem zzzz"

Dobrý den,mám win 7, na C:\ se mi furt objevuje složka 3590F75ABA9E485486C100C1A9D4FF06Z.ZZ.ZZZ..Z.Z..Z, bohužel nevím co to znamená a nejde ani odstranit, na internetu jsem nic o to nenašel.¨
Po otevření složky 3590F75ABA9E485486C100C1A9D4FF06Z.ZZ.ZZZ..Z.Z..Z se objeví další čtyři složky s názvem Z.Z.Z.Z.Z..ZZZ.Z viz http://imageshack.us/photo/my-images/407/ja0t.png/ .

Všechny složky a soubory mají datum a čas kdy byla změna provedena, průběhu dne se změní tří krát i víckrát.

Prosím o radu
petas8612@gmail.com

sorry, mne to eset tiež maže.
ja používam ten prvý. Inštalujem z toho len asistenta a kontextové menu. Ten môj eset je nejaký cáklý, na ploche ho označí ako adware, ale ten istý z ext.disku mu nevadí a bez problému spustím inštaláciu.

Unlocker_145536.html
lockhunter.com
iobit-unlocker.php
www.freefileunlocker.com
http://www.malwarebytes.org/products/fileassassin/
unlock-it

Prikladám ako prílohu. Inštalovať na vlastné nebezpečie. Ja som ho nainštaloval.