Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sekání

Ahoj,

zhruba před 2 dny, jsem přeinstaloval PC z důvodu čistky, chtěl jsem ho mít prostě fresh, do tý doby běželo vše v pořádku.
Jenže po reinstalu, následnem stažení x aktualizací, nainstalovaní pár programu se mi PC seká téměř ve všech hrách, které předtím běželi úplně v pořádku. FPSka skáčou z 60 na 20 v jednom kuse.
Zkoušel jsem PC čistit od prachu, zkoušel jsem znovu reinstal windowsu, koukal jsem i na teploty, CPU ve 100% 61°C, GK nevím jak otestovat, nicméně jsem nachvíli pustil hru a poté koukl do AIDY a bylo to kolem +-70°C
Zkoušel jsem i 3DMark11, kde jsem udělal 5780 bodů, dále jsem zkoušel odinstalovat Catalysty 13.9 a nainstalovat znovu. Bohužel bez výsledku a jsem z toho už zoufalí... :confused:
Opravdu nevím čím to může být, proto se obracím na Vás.

Sestava:

Seasonic M12II-620 620W
ASUS P8P67 (rev 3.1) - Intel P67
Intel Core i5-2500K @ 4500 Mhz
8GB (2x4GB) DDR3 1600
Sapphire HD 6970 2GB GDDR5
OS 7, 64bit

Moc díky za jakoukoliv radu..

"čistka, fresh, FPSka, ..." - snažíš se ohromit slovní zásobou, ale raději se nauč pravidla českého pravopisu. Pokud jsi náhodou cizinec, třeba Angličan nebo Maďar, tak to píšeš docela dobře a moje výtka je bezpředmětná.

...ve všech hrách, které předtím běželi...
...a jsem z toho už zoufalí...

Těch pár programů tam bylo i před akcí? Instaloval jste ovladače v řádném pořadí? Ovladač GK je stejný jako předtím (úplně nové mohou být klidně problematické)? Nevytěžuje nějaký proces příliš prostředky?

Jakmile jsem se po instalaci dostal do windowsu, hned jsem instaloval ovladače z cd pro ZD (postupně), proběhlo pár restartů, poté jsem si najel na amd stránky a stáhl Catalysty, bohužel ty poslední (ne betu). Netuším které jsem měl předtím, už to bude nějaký pátek. Co se týče využití ve hrách, procesor nešel přes 60% a pamět byla v půli grafu.

obrázky sejmuty ve chvíli kdy se to neseká (zatížení cpu pár %),
nacpané sloupce přes sebe aby nešel přečíst název procesu,
možná polovina těch základních věcí tam nemusí být (parazitní procesy nejsou aplikace),
a proč sis koupil 32bit commander když máš 64bit windows?