Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet v mobilu

Zdar,

mam Samsung Galaxy S3 a internet od Vodafonu za 179 Kč měsíčně a jen 150 MB internetu. Druhý telefon mám za 300 Kč ještě s nějakým voláním a SMS. Existuje u jakéhokoliv operátora nějaký výhodnější tarif (nejlépe neomezená data i za vyšší cenu)? Přeci jenom v době Facebooku atd. člověk nepotřebuje různé nabídky na zvýhodněné volání a SMS, chce hlavně co největší a nejrychlejší internet a 150 MB je pro telefon typu S3 vážně málo. Nechci nějaký tarif obsahující volání, SMS, chci v něm jen internet.

A ještě jeden dotaz.. Často jezdím s NTB po ČR a potřeboval bych přenosný internet..co radíte? měl jsem FLASH disk od Vodafonu, ale pokrytí malé, rychlost pomalá a datový limit hned vyčerpán. Existuje rychlé připojení bez datového limitu?

Děkuji

CEZ mobil

Platím, jak volám - 2,20 Kč/min, SMS 1,20 Kč

Žiju online 1 GB Datový limit
Stahování až 20 Mb/s
Odesílání 1 Mb/s
Cena 300 Kč za měsíc

---

Kaktus

Volání (cena za minutu) 2,90 Kč
SMS 1,50 Kč
Data (cena za MB) 1,00 Kč (uctovani po 100kB)

Balíček dat na mesic
80 MB 50 Kč
200 MB 100 Kč
1000 MB 300 Kč

---

Uvazuju o Kaktus s tim, ze bych stridal balicky dat dle potreby, nejvic potrebuju v lete, v zime nepotrebuju nic.