Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladače graf. karty a viry.

Mohl by mi někdo zkráceně vysvětlit jak je možný když nainstaluji ovladače. graf. karty tak že mi eset ukáže viry právě v ovladačích? Mám čerstvě přeinstalovaný Windosws 7.

Ne, operační systém se časem (tj. sám od sebe) nezpomaluje.
Musíš si samozřejmě hlídat, co se Ti pouští po startu, tj. neinstalovat hry a programy bez rozmyslu s defaultně nastavenými nežádoucími přídavkami (toolbary, updatery, reklamní svinstva apod.), ale zvolit uživatelskou instalaci, při niž lze všechno toto smetí neinstalovat. Případně - pokud instalátor takové možnosti nemá - umravnit ručně po instalaci.