Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hackerske hry v reale :)

dostal som pozvanku na jeden novy portal zaoberajuci sa bezpecnostou - index.php, kde sa par nadsencov snazi ucit ostatnych zabezpeceniu webu, aplikacii atd. stranka nebezela ani tyzden a takto to skonci, ked si ani skusenejsi hacker neda pozor - OWNED BY ALFREDWOLF. ;-)

gratulujem. :-) btw., kvoli hadankam(aby som nejake zaujimave pripravil) hram teraz 3 hackerske hry naraz. :-D inac nasiel som lepsiu stranku ako hts(daleko viac narocna) ale nepoviem nazov, lebo budem podla nej robit hadanky a nechcem, aby ste si tam chodili po hinty. ;-)