Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chybující dll

Zdravím, rád bych se zeptal, jaké mám ještě možnosti kromě přeinstalace winu, když mi chybují tyto 3 dll: KERNELBASE.DLL, DBGHELP.DLL, NTDLL.DLL. Nemám možnost si zálohovat veškerá data, která mám a proto se ptám jestli ještě existuje jiná cesta, jak tohle opravit a o nic nepřijít. Docela mě štve, že mi pořád dokola padá prohlížeč, hra nebo explorer. Díky za veškeré cenné rady.

sfc /scannow jsem právě našel na netu, než jsem tu napsal a zkouše včera jako správce samozřejmě a dnes to začalo na novo. Jen je zajímavé, že po restartu pc vše funguje krásně někdy i celý den a pak to hodinu dělá tohle

Nemusíte být nepříjemný. Nenapsal jsem, že mé windows nemají prohlížeč události. Kdyby mě někdo požádal o vypsání celé chyby, klidně ji sem hodím. Jinak warez máte možná v pc vy, ale já ne. Já mam veškeré věci v pc koupené a originální os. Tak si tu aroganci nechte pro někoho jiného

Napsal jsem výše, že sfc /scannow nepomohlo :) To už jsem si našel včera sám. Jinak bych sem dotaz nepsal. Jasně že z nudy :) - o výpis jste nežádal, takže se uklidněte. Vaše arogance nezná mezí vidte? Si myslíte, že jste nějaký "rádce" že se tady můžete ohrazovat takovýmhle textem co?

to s tím sfc chápu, prostě mám otevřeno víc oken a tam si postupně klofu. vím, že pro uživatele internet exploreru je to nezvyk.
byl uveden i přepis knihoven pocházejících z funkčního systému, opět bez pochopení.
takže prohlížečem událostí se zabývat nebudem, asi v těch windows není.
ještě možnost: pokud není nainstalován poslední servicepack, určitě prospěje jeho update.

já nežádám o nic - mě windows fungují.