Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CorelDraw 9 - pozadie vložených objektov

Dobry den

Mam nasledovny problem - v PhotoPainte si z fotografie vyrezem objekt, skopirujem a vlozim do CorelDraw.Tu zacina moj problem - aj ked je vo PhotoPainte nastavena grafika bez pozadia, po vlozeni do CorelDraw mi okolo vyrezaneho objektu vznikne biele pozadie - bielom pozadi v CorelDraw to nevadi ale pri akomkolvek inom ano...A je jedno ci bol vyber vo Phot Painte oznaceny do obdlznika alebo vyrezany magic stickom v CorelDraw vznika akolo vyrezaneho obdlznik bielej farby v rozmere povodnej fotografie

Dakujem za akekolvek rady k veci...

No neviem - to iste mi robi doma aj v praci na 3 pc s novo instalovanym CorelDraw - takze nastavene je to defaultne, ziadne nastavenia neboli menene /mozno je to tym.../.V otazke som sa zle vyjadril - nevznika obdlznik bielej farby vo velkosti povodnej fotodrafie, ale obdlznik ohraniceny velkostou vyberu tak po osi x aj po y