Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypalování

Dobrý den , potřebuji vypálit na prázdné DVD film .. ale nevím jaký program k tomu použít nechce se mi ani tak něco stahovat nelegálně raději bych to skusil udělat přes windows nešlo by to ?? Mám W7 ale aby mi ty filmy hrály Děkuju

Ten film ktorý chceš napáliť na DVD je v akom formáte? Kde ho chceš prehrať - na akom zariadení? Podporuje to Tvoje zariadenie ten formát filmu (video kodek + audio kodek?)...
Normálne postačuje napaľovanie obsiahnuté priamo vo Windows...