Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem renovácia pc

Dobry den chcem si zrenovovat svoj stary pc vymenenim vsetkych komponentov. neviem vsak ci mi budu spolu pracovat popripade pasovat.

cpu: intel i5-3350p
ram: kingston 2x4gb ddr3 2133MHz xmp predator
mb: msi z77a-g41
zdroj: i-Tec ps900w
gpu: msi n660 tf2gd5/oc

Ďakujem za prípadné rady a odpovede.

CPU - pokud ti nevadí nepřítomnost grafického jádra, tak OK.
RAM - všechno špatně. Vyber si nějaké s nízkým chladičem (nebo i klidně úplně bez chladiče), frekvencí 1600 MHz a hlavně s napětím 1,5 V.
MB - žádná sláva, ale fungovat bude.
PSU - 900W zdroj opravdu nepotřebuješ, stačí kvalitní 400W. Tenhle kvalitní není.
GPU - OK

ta pamet co jsi vybral muze byt, pojede to, akorat je otazka proc chces vrazit takovy prachy do takovyho smejda, to si kup bud levnejsi nebo nejakou normalni za takovy penize.
jo a pozor aby se ti tam pres ten pseudochadic vesel chladic na procesor, aby sis to nevyblokoval.

kingston obecne ma v posledni dobe velke mnozstvi reklamaci, ale ta konkretni co jsi vybral vubec nema parametry na to, aby stala tolik penez, nehlede na to, ze to stejne nevyuzijes. Jestli chces taktovat pocitac, teda ma smysl pro tebe kupovat nejakou drahou a spickovou ramku, tak si ale kup k tomu taktovaci procesor a tu desku vem radeji G45 ale ze serie Gaming, ty maji myslim vetsi moznosti pro taktovani.