Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová Herní sestava do 40000,-

Dobrý den rozhodl jsem se že si koupím nové pc , ale netuším jaké by Měl mít komponenty , aby k sobě vše pasovalo tak se s prosbou obracím na vaši pomoc. Pc by mělo sloužit nejvíce k hraní moderních her,koukání na filmy a surfování po netu někdy mám např. otevřený film nebo hru na liště a u toho 30 stránek v google chrome chtel bych aby tento pc pár let vydržel. Monitor mám 24 palců a hry hraji v rozlišení 1920×1080. Rozpočet na Pc činí 40000,-
Snažím se myslet do budoucna tak bych chtěl 16Gb Ram akorát nevím jaký typ a 2TB harddisk pukud by se vešlo do rozpočtu může být i 3 TB. Jsem také velkým filmovým fanouškem a sem tam z výplaty bych si chtěl koupit nějaký bluray film takže pokud by se v rozpočtu bluray mechanika nekřížila s něčím důležitějším tak se jí nebráním. Popis je trošku delší avšak Mockrát vám tímto děkuji a jsem zvědav na vaše návrhy.Volnost vyjádřit se má každý byl bych však rád kdyby mi udělali návrh lidé co tomu vážně rozumí (M-Pol atd.).Ještě jednou vám mnohokrát děkuji. Přeji pěkný den.

Kdo si jednou koupí kvalitní skříň, tak pochopí. Lepší chlazení HW, žádné vibrace, žádné pazvuky, ticho. Nic jiného než kvalitní skříň už si nekoupím. Tu co vybral Redmarx jsem sice neměl, ale co se týče recenzí, tak by měla být velice dobrá. S těmi předními dvířky souhlasím, je to otravné. A vzhled ? Tohle je můj styl, takže se mi líbí ;-)