Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přesun systemove partition

Mam dualboot Windows XP a Windows 7 na jednom disku. XP jsou na zacatku disku a W7 jsou na poslednich 100GB. Pokud obe partition zazalohuji Ghostem a pak rozbalim W7 na zacatek disku a XP na konec, budou oba systemy normalne bootovat? A pokud ne, co musim udelat pro to, aby bootovaly?

Ake pismenka partitions ma pridelene Windows XP a Windows 7

Ked ma Windows XP pismeno C:, tak mas stovky zapisov v databazy Registry na C:\ ...
Ked ma Windows 7 pismeno (dajme tomu)E:, tak mas stovky zapisov v databazy Registry na E:\ ...

Neviem co tym chces ziskat, ale asi znefunkcnis oba systemy.

V tom podle me problem nebude, oba systemy bootuji jako C:

chacha, před přehozením. po něm se u xp připrav na zajímavé věci.

zachování písmen disků má bootloader ošetřeno teprve od visty, však uvidíš.
pod xp to musely řešit bootmanagery cizích výrobců, které předchozí oddíly skrývaly.