Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr PC

Zdravím,potřebuju poradit,můj starý PC už pomalu odchází a chtěl bych si koupit nový,bohůžel němám na nějaký nabušený herní a proto se potřebuju poradit.
http://www.alza.cz/alza-topoffice-haswell-w7-d4838 44.htm
našel jsem tento pc. Vím že to je asi velký Sh1t ale za tu cenu (podle mích zakládních vědomostí) mi to přišlo jako docela dobrý PC.Chtěl bych se zeptat jaké by to asi uneslo dnešní hry..nebo rovnou mi poslat nějaký pc do 12.000kč poslat.
Děkuji moc n1Cry.

Jako herní na to zapomeň, jde o kancl sestavu bez dedikované g.karty.

Počkej na "Eessencia" navrhne to na CZC.cz, na ALfě to zatím nemá cenu a já tím pádem s návrhama končím, neboť vypisovat to nehodlám a přihlašovat se na CZC se nebudu.

Ok.Budu se řédit tématem jiného uživatele toho: Pc do 13.000kč jak posílal sambilionk
Ale potřebuju radu.Když bych si ten PC chtěl sestavit tak vůbec nevím jak.. je nějaký videonávod ?
Vím že třeba na procesor se dává nějaká mastička nebo co to je a já bych potřeboval vědět i ty detajli zkrátka o tom nemám ani páru. Dík moc