Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém asi s grafikou ?

potřeboval bych poradit hraji po netu asi týden cod a dneska z ničeho nic mi skláče obrazovka ale tak že jsou tam čáry a nejde to skoro hrát při načítání jsem na obrazovce tečky děkuji za odpovědi
Změna kategorie, původně: Operační systémy. Grafika není operační systém. (karel)

jeste to je zvyrazneno pri vkladani dotazu

Nezapomeňte specifikovat konfiguraci, jako např. operační systém nebo alespoň základní hardwarovou konfiguraci, na které se problém vyskytl

duovdu muze byt hodne pokud to je stolni PC tak to muze byt vada graficke pameti, nedostacujici zrdoj ,vysoke teploty, problem s ovladacema atd atd... musis blize specifikovat