Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přidání RAM

Ahoj,
mám v PC 2x 2GB ZEPPELIN DDR2 800MHz RAM a bohužel mi už 4GB nestačí, resp. stačí, ale práce není úplně ideální. Z důvodu úspory peněz bych chtěl přikoupit jen 1x 2GB DDR2, protože 6GB mi už stačit bude, ale nechci do starého socketu cpát víc peněz.
Má sestava:
Q6600 2.4GHz @ 3.3GHz
AMD SAPPHIRE Readon HD7770 1GB
ZEPPELIN 4GB KIT DDR2 800MHz GOLD (zeppelin-4gb-kit-ddr ... 112092.htm)

Jaké kompatibilní 2GB RAMky k tomu?
Budou stačit tyto: http://www.alza.cz/zeppelin-2gb-ddr2-800mhz-d87166 .htm ?
Díky

Abych to uzavřel...
koupil jsem ZEPPELIN 2GB KIT DDR2 800MHz GOLD (2x 1GB). Mám tedy 2x dual channel (2x 2GB a 2x 1GB, vše stejná značka, frekvence, časování, chlazení a i vzhled).

Přidaní paměti mé sestavě prospělo, 4GB je dnes prostě minimum a 6GB je optimální.
Momentálně mám puštěný firefox, kde mám hodně záložek, aktivní flash. K tomu 3ds Max 2013 a přesouvám složku a tady je výsledek:
http://www2.picturepush.com/photo/a/13820215/img/A nonymous/pamet.png