Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet určený na hranie online hier

Potreboval by som poradiť nejaký net ktorý by bol dostatnočne rýchly, aspoň 512 kbps ale má byť určený na hranie online hier takže by to chcelo nejaký čo má good odozvu a hlavne aby nekolísal vo večerných hodinach vikendy atď. Cena by sa mala pohybovať okolo 800 sk (s DPH). Skúste niečo poradiť. Moja lokalite aspoň približne je Levický okres. Píšte všetky možnosti pls ja si už dostupnosť zistím. ĎAKUJEM

Nepoznam miestnych providerov ale v principe je cez wifi velmi tazke garantovat nizku odozvu hlavne ked je kapacita linky naplnena az po okraj.
Napr u mna na 2.4 by som ti garantovat ping pri hrani nevedel, max este tak pri 5GHz spojoch ktore to zatial kapacitne zvladaju. Zahras si aj na 2.4 ale su sem tam hluche miesta kde ti ping vyskoci nad hratelnu hranicu (100ms).
Odporucal by som ti nejaky datovy program od ST kde by sa mala agregacia prejavovat len minimalne. Zalezi sice od lokality ale pingy u dslka su vacsinou v pohode (sk, cz servre).