Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace windows v jiném pc

Dobrý den,mám takový problém,koupil jsem si nový pc bez OS.Můžu na ten nový pc nainstalovat windows ze svého starého pc?Mám originální windows vista home premium.
Nevím zda je to legální a zda třeba nový pc nebude ten windows brát jako ilegální kopii,předem díky za odpovědi.

pokud mas OEM ke staremu pocitaci, tak je mozne ze bude, v dobe XP jsem musel volat na hotline Microsoftu a uhadal jsem dalsi aktivaci, ze se jednalo jen o vymenu zakladni desky ve starem PC, jak je to ted nevim, samozrejme to je mozne jen pokud to neni firemni pocitac (kupovany na ICO).

Fungovat to velmi pravdepodobne bude (ak nahodou nepojde overit kluc cez internet, tak zavolat a 5 minut si pokecat s automatom). Na zaver nalepit na novy PC povodnu licenciu obojstrannou paskou, nech to aspon z dialky posobi koser.

\\ Ten stary PC potom ostane bez OS!