Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno přehrávání webm

Zdravím, a pokud jsem nenašel odpověď, omlouvám se. Po stažení videa programem YTD se mi záznam uloží s příponou WEBM s ikonou VLC. Mám WXPH a IE8. Zatím se mi nepodařilo videa přehrát. Díky za radu.

Díky za rady, nejprve jsem zkusil možnost přehrát uložené soubory webm, ale při spouštění Webmdshow mi to buď Avast zablokoval (virus Win32:Evo-gen(Susp)), nebo byla podmínka instalovat AVG.Také Illiminate Ogg Directshow..vyžadoval AVG.Takže jsem uvítal radu ledního brtníka. Je zajímavé, že při mých hledáních na různých stránkách jsem tuto radu nenašel.Díky.

"Avast zablokoval"
"podmínka instalovat AVG"
"vyžadoval AVG"

Nemáš taký malinkatý pocit, že chyba bude inde, než vo formáte webm ?

WebM is an open, royalty-free, media file format designed for the web.

WebM defines the file container structure, video and audio formats. WebM files consist of video streams compressed with the VP8 video codec and audio streams compressed with the Vorbis audio codec. The WebM file structure is based on the Matroska container.