Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr PC

Dobrý den, chtěl bych se zeptat který z těchto 6 pc v nabídce by jste mi doporučily co nejvíc na hraní dnešních her jako je třeba league of legends,world of warcraft atd.. Děkuji moc.

Já asi nemám takové náklady na hry jako Vy. Mám asi 3-4 roky starý notebook ( Acer eMachines E640)- taky není kdo ví jak výkonný a v pohodě si hry jako lol atd zahraju a myslím že za 7 tisíc by nějaký ten PC mohl být v lepším stavu než je můj dosavadní notebook.

Asi jste z cela nepochopily můj dotaz, vím že za 7 tisíc neudělám PC, který utáhne všechno na nejlepší kvalitu, ale třeba na bazos.cz jsou PC i za 4-5 tisíc a můj dotaz byl na to, který PC by jste mi do těch 7 tisíc doporučily, ne aby jste čarovali, já taky neumím ze 7 tisíc vyčarovat 20.

Ale pochopili jsem tvuj dotaz, chces hrat dnesni hry a zaroven kupovat PC za 7.000,- na bazosu a to proste slucitelne neni.

Tady v tom vlakne mas neherni naprosto minimalizovanou sestavu, na ktere se ale na nizke rozliseni a low detaily daji nektere hry hrat a bez monitoru a operacniho systemu, jen bedna to vyjde na cca. 8.000,- teda za hranici tveho nesplnitelneho pozadavku.

http://pc.poradna.net/q/view/1116442-pc-sestava-do -8000

Já asi nemám takové náklady na hry jako Vy. Mám asi 3-4 roky starý notebook ( Acer eMachines E640)- taky není kdo ví jak výkonný a v pohodě si hry jako lol atd zahraju a myslím že za 7 tisíc by nějaký ten PC mohl být v lepším stavu než je můj dosavadní notebook.