Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem icq - lze poslat vir?

Zdrávko. Chtěl bych se zeptat, jestli mi někdo může poslat počívačového červa nwbo p. vir přes icq aniž bych něco přijal? A také jestli může bez hackerského programu na zjištění hesla číst mojí poštu s někým jiným?

[mod]doplnění předmětu (LaKr)[/mod]

Na vlastni oci jsem videl inzenyry, co kliknou na exac, antivir rve je to vir a inzenyr klepe na spustit, kdyz se ho ptam proc a zda zna odesilatele, jen prekvapene vrti hlavou jako male dite.
Videt vira je asi jako videt nahou babu, mozek se odkrvi, v pripade zensky vim kam, u viru netusim, ale taky se rika, ze genialita je krucek od ... :-D.