Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace operačního systému: Z Recovery disku nebo DVD??? Co je lepší?

Dobrý den,

Stojím před otázkou, jakým způsobem reinstalovat systém.
Z mého pohledu vyjde lépe načisto z DVD disku.
A to proto, že z Recovery se mi nainstaluje i nepotřebný software, bloatware, který pak odinstalovávám. Instalace z disku DVD mi přijde rychlejší a i lehčí, protože pak si nainstaluji to, co chci. Všechny ovladače, programy pro jejich službu,údržbu.
Je nějaký pádný důvod k tomu, abych použil Recovery oddíl na HDD k instalaci? Jde mi především o to, jestli to nebude mít negativní vliv na chod systému.
Děkuji za odpověď.

Pokud jsi schopen správně nainstalovat ovladače, tak vol raději čistou instalaci z DVD média stejné verze systému, jaký byl na tvém stroji od výrobce. Alespoň nebudeš muset likvidovat ten balast, co tam běžně bývá.