Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Víno + HP Compaq8510p

Dobrý večer,

povedlo se mi vylít trochu vína do klávesnice HP Compaq8510p.
Notebook nejde zapnout, bliká jen kontrolka nabíjení, která při opěrovném pokusu o zapnutí začne blikat rychleji.

Je nějaká šance, že by mohl ještě fungovat? Co znamená to rychlé blikání kontrolky?

Díky moc za rady

normální je:
- okamžitě ho otočit vzhůru nohama
- odpojit napájecí adaptér
- vyrvat baterku
- pak to začít rozebírat, ať se dá něco vymýt a 24h sušit.

pokud jsi něco z toho podcenil, můžeš to na aukru prodat jako mrtvý šrot na součástky s pravděpodobně funkčním displejem.
(disk si kvůli datům nechej)