Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s fyzickou pamětí a virem

moc zdravím....mám velikánskou prosbu na někoho kdo by mi poradil s mím problémem.Jelikož jsem naprostý laik co se týká systému,hardisků a tak. potřebovala bych poradit.Je to cca týden co mi začal lézt počítač a tak nějak si si začal dělat co chce.Mám jako ochranu avast.Projela jsem ho antivirákem a ještě jedným programem co jsem vyhledala na odstranění všeho bordelu.Test trval cca 4 hodiny a našel jeden vir : WORM:WIN32/TATERF!INF .Odstranil ho ,ale je to ještě horší než to bylo.V podstatě se to zhoršuje den ode dne a počítám,že nebude dlouho trvat a spadne mi celý systém :-/ . Našla jsem si : Sledování prostředků a z hrůzou zjistila i když v pc skoro nic nemám,žádné spuštěné hry atd,že výkon : FYZICKÁ PAMĚT JE 790,CPU FREKVENCE 52%,PAMĚT JE NA 82%,A HLAVNĚ DISK JE CELÝ ZELENÝ NA 98% - 100%. Počítač mi stále vrčí jako když je k němu někdo připojený a je tam spuštěno 100 programů najednou.Nevím zda jsem to napsala alespon trošku srozumitelně,ale pokud by jste potřebovali něco konkrétního vědět k rozluštění problému určitě to napíšu pokud budu vědět kde to hledat.Moc děkuji za pomoc.... jsem opravdu bezradná :-(

nejdřív se mi chtělo napsat, že avg a symantec se nesnesou. patrnětam ještě běží symantecí daemon- takže takový zavirování antivirem.:-p
jenže toto je nesmírně zajímavá informace:
http://pc.poradna.net/file/view/16103-sledovani-pr ostredku-1-jpg
stroj chybuje v ramce
----
nejprve zjisti co ti využívá disk- máš to v těch sledování prostředků
dále si stáhneš rammap ze sysinternals a v menu empty všechno zmáčkneš (ekvivalentem je vypnout stroj a nechat ho několik vteřin bez proudu). cesty se z tebe nepodařilo dostat, takže tam může být i alenka za zrcadlem (proces co běží jen v ram a nemá fyzické image), popřípadě škodná- třeba explorer.exe sputěný z c:\
nastartuj v nouzovém režimu a ze sledování prostředků jukneš, jestli jsou chyby ve stránkování
pokud ano, otestuj ram memtestem