Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový Tablet - Pomoc výběr

Zdravím,

chci si koupit nový tablet a v témhle "brandži" nejsem tolik odborník. Chtěl bych se Vás zeptat na doporučení nějakého dobrého tabletu.

Cena: kolem 5-6tisíc
Display: 7-10 palců
Výdrž baterky
Kdyby náhodou bylo 3G, nevadí.

ja nemam presne tento typ, mel jsem jeho predchudce a ten existoval ve dvou verzich s integrovanym 3G modulem a bez, ze jde 3G modul pripojit externi pres USB host jsem nikdy nezjistoval, akorat flashky pres to pripojuju, to je parada, toby mely mit i mobily, perfektni funkce.