Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak sledovat vyvolení kamery online na televizi

dobrý den,máme televizi samsung UE40ES55, připojenou kabelem k internetu od UPC. Internet na ní jde normálně,ale chtěla bych sledovat vyvolení kamery online. Ale i když najedu na video,tak se nespustí. Jiné videa na internetu jsou normálně. Nevíte jak to prosím zpovoznit? Moc díky R.

Zcela a naprosto "Vyhulení" se zfetovanou Pergnerovou na Primě. V obdobě na JoJ to posunuli aspoň k nějaké práci a ne válení se...

Pozn. Možná to potřebuje Adobe flash a televize to neumí. Osobně mám "hloupou" televizi, která "jen" zobrazuje a kdybych si chtěl pustit takovou blbost, pak mám univerzální "ionatomovou" samohrajku.