Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Složení pc

Zdravím všechny,chtěl jsem si sestavit herní Pc do 15000,- a vyzkoušel jsem si pár pc komponentů přes internet najít,ale nejsem si uplně jistý,jesli budou do sebe pasovat,tak vás prosím,jestli byste mi neporadili,jestli mám vybráno dobře,nebo jestli je něco špatně.
Díly zde :

CPU: amd-fx-6300-d360498.htm
Zakl. deska: http://www.alza.cz/asus-m5a99x-evo-r2-0-d355445.ht m
Graf. karta: http://www.alza.cz/gigabyte-n640oc-2gi-d332904.htm
RAM: http://www.alza.cz/kingston-8gb-kit-ddr3-1600mhz-h yperx-cl9-xmp-x2-grey-series-d222802.htm
HDD: http://www.alza.cz/western-digital-caviar-green-20 00gb-64mb-cache-s-advanced-format-d351027.htm
Zdroj: corsair-vs-650-d359988.htm
Skříň: zalman-z9-u3-d340833.htm

Předem děkuji.

Psal si,že se s AMD deskama nevyznaš,takže jsi si jist,že tyhle 3 komponenty budou k te desce kompatibilní ? :D
Ja se vtom taky moc nevyznám a chtěl bych složit pc do 15000,- z nejlépe 6ti jádrovým procesorem+8 GB RAM a nějakou Graf. kartu do 1500 Mhz,disk stačí 1 Tb - skřín chci tu,kterou jsem si vybral, zákl. deska- to je mi jedno,hlavně,že to na to dám :D,a zdroj je mi ukradený. :D Děkuji

samozrejme si delej co chces, ale nekvalitni zdroj ma casto za nasledek vyhoreni celeho PC, tvuj boj. Disk jsi vybral pomaly, az ti hry budou lagovat, tak sem nechod brecet, to same plati o graficke neherni karte, kterou jsi vybral. K cemu potrebujes 8GB RAM mi jasne neni, ale opet tvuj boj.
Deska a procesor by mely byt OK, akorat pamet ma 1,65V a nevim jak to je u AMD, jestli to nevadi desce, protoze u Intelu muze byt kvuli deskam maximalne 1,5V.

Jestli mi ty 3 nahrazené součástky pomůžou,tak děkuji. Jak jsem psal výše,já se vtom vůbec nevyznám,proto jsem se obrátil sem a prosím o pomoc :). 8 Giga ram,je asi na herní Pc nejlepší volba,proto jsem si vybral tolik,protože kámoš má 4 Gb ram a skoro vše mu to vezme flash player s internetem.

Pokud tam nastrkas komponenty, ktere jsi vybral, tak ti je 8GB RAM na hov.., protoze ji ten pocitac nikdy nedokaze vyuzit. Ja mam core i3 s GF650Ti a 4GB RAM mi uplne staci. Kdybych chtel 8GB RAM, tak si k tomu poridim aspon GF660GTX, ktera uz je docela drazsi.

Chci sestavit herní pc,který rozjede i ty nejnovější hry jako např. Crysis 3 na full detaily. Při nahrávání pomocí programu Fraps chci,aby se fps držely na 40 (bez dalšího zatěžování,jako např. internet další aplikace,atd...) a nechci do toho pc rvát víc než 15000. Tohle je moje otázka nakterou hledám odpověd. O typy komponentů mi vubec nejde až na tu skřín,ale chci po tom Pc maximální výkon.

Green disky (jakéhokoliv výrobce) jsou pomalé a poruchové.

Zdroje řady VS od Corsair nejsou nic moc. Navíc 650W je zbytečnost. Pokud trváš na značce, tak raději řadu CX.
corsair-cx500-d359892.htm

Grafické karty s DDR3 jsou na nic. Pokud vezmeš 2 stejné grafiky, kde jedna bude mít 1GB GDRR5 a druhá třeba 4GB DDR3, tak ta s tím 1GB GDDR5 bude znatelně rychlejší. V dané cenové relaci bych volil tuto:
msi-r7-250-1gd5-oc-d500936.htm

Paměti raději tyto:
http://www.alza.cz/kingston-8gb-kit-ddr3-1600mhz-h yperx-cl9-plug-and-play-d236124.htm